RSS
czwartek, 25 lutego 2010
Pechozolowa Vilemoo.

 

Jak wiecie należę do gatunku  Pechozolowatych.Biorę se od czasu do czasu udział w tych tam no Candach i nigdy nic nie udało mi się jeszcze wygrać

Aż tu kiedyś wchodzę se na mój ulubiony Blog Loreny

i cóż moje szanowne oczy widzą.Mianowicie widzą to,że wygrałam u niej niespodziankę za zostawienie komentarza o numerze 777.

Ja pierdziu takiej radości to jeszcze u mnie w chałupie nie było!!!!

Nawet Szatański wreszczał:

 

I tu chciałam zaznaczyć,że Szatański nie mówi R tylko zamienia na J.Więc sami wiecie po zamienieniu literek co tak naprawdę wrzeszczał Szatański:):):):)

A jak niespodzianka przyszła znaczy listonosz ją przytargał to mi dosłownie kopara opadła!To to jest dopiero dzieło sztuki!

darmowy hosting obrazków

Cały czas aż do dzisiaj ocham i acham jak widzę taki cud miód!

Z tego miejsca tzn z kuchni chciałabym Lorenie serdecznie podziękować za tak cudowny prezent!!!!!!!!!!!!!

U mnie robótkowa kicha.Weny brak,czasu brak,chęci brak a tu terminy gonią.

Jedynie wczoraj Pryszczata wypłakała zrobienie szybkiego mini prezenciku dla jej kuliżanki.I na szybko w bólach i mękach powstało takie cuś.

darmowy hosting obrazków

Nie dość,że fota robiona wieczorem to do tego do końca zadowolona nie jestem,ale nie lubię niczego robić na szybko i do tego bez jakiej kolwiek weny!

Miejmy nadzieję,że koleżance się spodoba:)

Idę się bezwenić dalej.

A to jeszcze Wam gębosmiacz zostawię:)

Trzy koleżanki wracały z imprezki, idąc obok cmentarza. W pewnym momencie zachciało im się siusiu. Na ulicy był duży ruch, więc zdecydowały się przeskoczyć przez mur. Kucnęły: jedna tu, druga tam, trzecia siam. Nagle zerwała się wichura! burza z piorunami! Wystraszone kobiety uciekły do domu przez cmentarz, krzaki, płot. Następnego dnia ich mężowie spotkali się przy piwku.

• Znamy się już długo, to powiem wam, chłopaki, że chyba mnie żona zdradza! Wczoraj wróciła do domu późno i w podartych rajstopach • opowiada pierwszy z bardzo smutną miną.

• Eee tam! To nic! Moja chyba też mnie zdradza! Mało, że wróciła późno i w podartych rajstopach, to jeszcze bez majtek! • żali się drugi. Na to trzeci się odzywa:

• Panowie! To wszystko nic!!! Moja to na pewno mnie zdradza! Nie dość, że wróciła późno, bez rajstop i majtek, to na dodatek miała na sobie taką fioletową szarfę z napisem:

"Nigdy Cię nie zapomnimy - Koledzy z Gdyni".

09:33, vilemoo2005
Link Komentarze (8) »
poniedziałek, 22 lutego 2010
Za ciosem....

Idąc za ciosem skoro i tak mam nerwy zszargane postanowiłam z plamy na metryczce wypocić w 7845 potach kota.

Jak pomyślałam tak zrobiłam i oto do maupy dołączyło se kocisko:

darmowy hosting obrazków

Najgorsze w tej metryczce przedemną.Jak se pomyslę o tej ilości bakstikonturów to nerwów już chyba nie będe miała.

Fota beznadziejna bo i na zewnątrz jest beznadziejnie:(

Niestety hefcenie idzie mi jak po grudzie.Przy okazji pociłam dla tych bidul co to pecha miały trafić na mnie w wymiance z Okazji Dnia Kobity niespodzianki i jak tylko mi szanowne zdrowie pozwoli to jeszcze w tym tygodniu je wyślę:)

Z racji poniedziałku zostawiam Babciowy wpisik:

* Furiatki – Sypią taką ilością wyzwisk, aż nie można uwierzyć. Od wejścia bluzgają z jakiekolwiek powodu. Wystarczy że coś zauważą lub ktoś je przypadkiem dotknie a rozpoczyna się półgodzinna wiązanka. Jeśli nie ma na co wyzywać rzucają losowymi wyzwiskami pod nosem.

* schizofreniczki- odmiana furiatek, z pozoru mniej groźna jednak gdy odwrócisz się do nich plecami możesz już nigdy nie wysiąść z autobusu. odznaczają się tym że wchodzą do autobusu stają na środku i gadają od rzeczy, zwykle na temat spiskowej teorii dziejów lub własnej przeszłości, jeden z najbardziej spektakularnych tekstów tego typu babci to "jestem naznaczona przez cyganów, przez 44 lata molestował mnie cygański pedofil, bo moja rodzina jest naznaczona przez cyganów". często spotykana w Warszawskiej linii 125 w okolicy centrum.

* Historyczki – atakuje często jeszcze na przystanku. Zaczaja się w pobliżu grupki młodych ludzi i przysłuchuje się rozmowie. W pewnym momencie rzuca luźno związaną z tematem uwagę i przechodzi do ofensywy słowami "a we wojnie to ja..."


11:29, vilemoo2005
Link Komentarze (7) »
niedziela, 21 lutego 2010
Zszargane nerwy!

 

Jak już pisałam wcześniej wszelakie bakstikontury wpędzają moją szanowną osobę do grobu!!!

Po ostatnich wypoconych w maupie moje bidne nerwy się trochę zszargały.Nie ukrywam,że nie lubię robić tych baksti coś tam bo mi kompletnie nie wychodzą tak jak bym chciała.

No więc miałam se te nerwy podleczyć,ale stwierdziłam,że lepiej je do końca wykończyć.I tym sposobem postanowiłam se zszarać me szanowne nerwy!

Do tego celu wybrałam se niby malutki obrazek a nerwów mi tyle zszargał ,że masakra.

Nie ma w nim krzyżyków,które ostatnio mi sie przejadły,ale za to jest to co ślicznie szarga nerwami!

Polecam  ten obrazek do wypocenia jesli ktoś ma se ochotę nerwami poszargać hihihihi

No a oto sprawczyni całego zszargania:

darmowy hosting obrazków

Dzieło sztuki to to nie jest,ale jeśli chodzi o moje marne umiejętności to cud,że udało mi się go wypocić i poszargać nerwami.

No a skoro mam zszargane nerwy to idę je odszargać;):):)

 

A jako,że dzisiaj niedziela zostawiam małą modlitwę:

I mini dowcip:

Na egzaminie na prawo jazdy egzaminator pyta "podstępnie":

- Co pani zrobi, jeśli po przejechaniu pięciu kilometrów stwierdzi pani, że zapomniała pani kluczyków"?

- Zjadę na pobocze, włączę światła awaryjne, wysiadam z samochodu i sprawdzam, co za matoł mnie pchał taki kawał drogi...

 

Życzę miłej niedzieli!!!

10:10, vilemoo2005
Link Komentarze (14) »
środa, 17 lutego 2010
Powrót Jamniołków:)

 

W dniu wczorajszym wróciły do chałupy z wojaży moje Jamniołki a jako,że wszyscy widzimy aurę za oknem bestie wróciły ubrane bo pewnie im zimno było!!!!!!!

Jak wiecie,albo i nie bo nie pamietam czy pisałam(ot sklerozę mam) aniołki zostały wyhaftowane na kanwie ze złota nitką .No to ta kanwa co tak złoto piżdzi po ślipiach.

Postanowiłam te Jamniołki odziać właśnie w złotą ramkę bez tych tam paszportów czy jak im tam.

I tak oto prezentuja się rzeczone Jamniołki w swoim ubranku:

darmowy hosting obrazków

Jako,że bezwenie mnie nadal trzyma i ciężko mi się zabrać do jakiejś roboty to do maupy póki co żaden zwirz nie dołączył poza następną plamą,którą w 56 potach i 90 bólach udało mi się wypocić.Nerwy też mi na miejsce nie wróciły ,ale dzidiuś kurza morda ma za niedługo przyjśc na świat i dobrze by było te zwirzaki popchnąć do przodu.Ale znowu jak se pomyślę o tych bakstikonturach to już mi nerwy wyłażą uszami i innymi dziurami......

darmowy hosting obrazków

Dzisiaj również obchodzimy Dzień kota

I dlatego Kot Pomiot wszystkim blogowym kotom składa najserdeczniejsze kocie życzenia!!!

darmowy hosting obrazków

 

Na koniec zostawiam gębosmiacz:

Ojciec pyta córkę:

- Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża?

- Niepotrzebny mi mąż. Mam wibrator.

Pewnego dnia córka, wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczacy wibrator i z oburzeniem pyta ojca:

- Tato, co ty, u licha, robisz?

- Piję z zięciem!

Miłego dnia:)

 

09:21, vilemoo2005
Link Komentarze (12) »
poniedziałek, 15 lutego 2010
I znowu poniedziałek.

 

I znowu nas napadł poniedziałek.

 

Jak wiecie były Walentynki a jak nie wiecie to wam mówię:):):)

Brałam również udział w wymiance walentynkowej na forum Złote Rączki.

Drobny prezencik miałam przygotować dla Malelki której wypociłam karteczkę.

Jak wiecie karteczek kompletnie robić nie umiem i bije się w pierś,że następnym razem się postaram,żeby były dwie różne a nie po najprosztszej lini oporu hihihi.

Oto ta karteczka:

darmowy hosting obrazków

Hihihi kto znajdzie różnicę między obiema karteczkami:):):)

I do tego wypociłam tej bidulce co to trafiła na mnie kostkę:

darmowy hosting obrazków

Mam nadzieję,że prezencik mimo braku moich talentów tej dziopce sie podobał:)

Ja też dostałam cudeńka od Ewy:

darmowy hosting obrazków

Której jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za te śliczności.

 

Jako,że mam zszargane nerwy po maupich bakstikonturach zwierzaki leżą odłogiem więc nie będzie następnego wglądu póki co.Jak mi nerwy na miejsce wrócą to może zasiądę do nich.

Jako,że pechowa jestem masakrycznie i w żadnym candy nigdy nie wygrałam postanowiłam się zapisać u Anetki:)

No a jako,że dzisiaj poniedziałek zostawiam Wam słodkie babcie)

* Działkowiczki – występują tylko w okresie letnim, kiedy linia autobusowa zostaje przedłużona i prowadzi na działki. Nigdy nie występuje pojedynczo, zwykle zajmują pół autobusu. Wyróżnia się brudnym rękami, i zapachem potu i ziemi. Często wiezie torby 2x większe od niej, z których wystają rośliny lub grabie. Niezwykle agresywna gdy ktoś próbuję zająć jej miejsce, lub zachowuje się zbyt głośno. Kiedy wchodzisz wszystkie działkowiczki patrzą na Ciebie miażdżącym wzrokiem.

* E-2 - specyficzny gatunek występujący wyłącznie na trasie Tychy – Gliwice w autobusach pośpiesznych E-2. Myląc ten autobus z innym, kursującym na tej samej linii, wymuszają na kierowcy krzykami i lamentami zatrzymanie autobusu „bo on się tu zawsze zatrzymywał”. Są dobrze znane ze swoich niewiarygodnych umiejętności perswazyjnych. Przeciętny kierowca nie wytrzymuje 10 sekund ledwo zrozumiałych wrzasków i pojękiwań i zatrzymuje pojazd jak nakazuje babcia.

* Fizyk-praktyk – najczęściej spotykane w okolicach targowisk i hipermarketów. Wtaszczają się do tramwaju/autobusu z siatami. W braku wolnego miejsca czekają na pierwszy lepszy zakręt; tuż przed wejściem w niego puszczają trzymaną dotychczas poręcz i pozwalają działać sile bezwładności, z rozmachem uwalając się na siedzących współpasażerów. Zwykle znajdzie się ktoś litościwy, kto ustąpi miejsca. Typ bardzo niebezpieczny, głównie ze względu na najczęściej dość znaczne rozmiary, dodatkowo powiększane torbami. Badacze nie są zgodni co do zakwalifikowania tego rodzaju, choć przypuszczają, że może być to podgatunek "Babci-Dromadera" (patrz wyżej).

Papapapap

 

 

 

09:36, vilemoo2005
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Blogi robótkowe-często nawiedzane:)
Inne blogi:)
Wszelkie zamieszczone zdjęcia robótkowe i prywatne typu Chaszcze,pomioty są mojego autorstwa.Natomiast cała reszta między innymi nagłówek,tło i inne gadżety pochodzą z przepastnych zasobów wspaniałego internetu:)
NIE UDOSTĘPNIAM SCHEMATÓW
I edycja konkursu na najbardziej twórczo zakręcony blog
Czasopismo Twórcze Inspiracje - dla poszukujących inspiracji
ZrobiszToSam.com - rękodzieło i porady DIY - wyszukiwarka porad DIY
zBLOGowani.pl
Polskie Rękodzieło - katalog blogów
darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
Babcia Vilemoo

Utwórz swoją wizytówkę